KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11536553

nr 1153 6553

Carl Ewald Lönngren (1839-1902), Sverige. "Vid Österport i Visby", signerad och daterad 1891. 33x48 cm

Kondition: dukskada

Utrop:

1.500 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 18 december 2017
kl 20:33:35